Дознајте први за сите новости!

TELEFUNKEN T32TX287DLBPX
TELEFUNKEN T32TX287DLBPX

TELEFUNKEN T32TX287DLBPX


 
Прикажи ja достапностa на овој производ
Производот е достапен на следните локации
Редовна Цена: 11,599 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 484 Ден.
Клуб Акција: 8,999 Ден.
48 Рати Без Камата 242 Ден.
Бренд: Telefunken
Гаранција (Дена): 730
Шифра: 70780
Лагер:
  
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
TELEFUNKEN T32TX287DLBPX, 32`` (82cm) LED TV, HD Ready, 100Hz, Resolution 1366x768, 100Hz CMP, Contrast 5.000 : 1, DVB T/C MPEG4, Surround sound, PVR, Hotel mode (Passive), HDMI x1, USB x1, SCART x1, VGA(PC in) x1, Headphone out, Digital audio out, CI+ Slot, Slim bezel, Black color, Square stand
Платежни картички