Бренд: ST
Краток опис: ST BTG-2200HCX, Superior Technology, ИНОКС Голем Грил тостер, за
Достапност:
Шифра: 70683
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 957

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST BTG-2200HCX, Superior Technology, ИНОКС Голем Грил тостер, за 4 тостови одеднаш, нелепливи плочи, 2200W, копче за селекција на соодветна температура, секогаш ладна рачка, посебен излез за течење на маслото, посебен дел за намотување на кабелот, светлосни индикатори за старт и крај на работата
Напреден Филтер
Бренд ST
Можеби ќе Ве интересира