Philips FC9351/01, Правосмукалка, Боја Црно црвена, Моќност на моторот 1900 W, Вшмукувачка моќ 370 W, ниво на бучност 82db, Собирање на прашина без кеса во сад, EPA 10 филтер, Капацитет на садот за прашина 1,5л, Телескопска цевка, Радиус на користење 9м, Должина на кабел 6м, Додатоци: Стандардна Четка , Мала четка

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

Philips FC9351/01

  • Бренд: Philips
  • Краток опис: Philips FC9351/01, Правосмукалка, Боја Црно црвена, Моќност на м
  • Шифра: 70669
    Гаранција: 720 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 8,199 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 6,559 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 8,199 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

Philips EP3550/00

Philips EP3550/00

Philips EP3550/00, Боја Црна, Philips 3100 series Super-automatic espresso machine, AquaClean, Inte..

Редовна Цена 37,990 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

37,990 Ден.

BOSCH TDS1112

BOSCH TDS1112

BOSCH TDS1112, Пегла со парогенератор, Розево бела боја, 2400W, Автоматско исклучување, Cera glissee..

Редовна Цена 4,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

3,999 Ден.

Philips FC6408/01

Philips FC6408/01

Philips FC6408/01, Рачна правосмукалка, Боја Сребрена, 3 во 1: Правосмукалка, Рачна правосмукалка, ч..

Редовна Цена 22,490 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

22,490 Ден.

Gorenje VC 1821 DPWR

Gorenje VC 1821 DPWR

Gorenje VC 1821 DPWR, Правосмукалка, Боја бело-црвена, Моќност: 1800 W, Моќ на всисување: 360 W, DEL..

Редовна Цена 3,899 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

3,490 Ден.

Xavax 110942 Мрежа за перење д

Xavax 110942 Мрежа за перење д

Xavax 110942 Мрежа за перење деликатни алишта и долен веш, Димензии 45 x 25цм, Ги штити деликатните ..

Редовна Цена 299 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

299 Ден.

ST VCC-8780NB

ST VCC-8780NB

ST VCC-8780NB, Superior Technology, Правосмукалка со канистер, 2800W моќност на моторот, црвена боја..

Редовна Цена 3,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

3,499 Ден.

BOSCH BGL3B110

BOSCH BGL3B110

BOSCH BGL3B110, GL-30 серија, MADE IN GERMANY Правосмукалка модел 2014 според директиви на ЕУ, Сина ..

6,999 Ден.

Rowenta SF4012F0

Rowenta SF4012F0

Rowenta SF4012F0, Преса за коса, Боја Црно-Розево, Максимална температура 230С, Температурни нивоа 1..

Редовна Цена 2,399 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

2,399 Ден.

Tefal Ingenio K2060414

Tefal Ingenio K2060414

Tefal Ingenio K2060414, Лажица за цедење длабока, Боја Црно Црвена..

Редовна Цена 699 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

699 Ден.

Philips HR1388/80

Philips HR1388/80

Philips HR1388/80, Сецко, Боја Бела, 200 W, Апарат за правење салати, 6 дискови за разни облици на с..

Редовна Цена 5,299 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

5,299 Ден.

De Longhi FH1163 Classic

De Longhi FH1163 Classic

De Longhi FH1163 Classic, Multufry The Multicooker, сива/црна боја, фритеза и повеќенаменски готвач ..

Редовна Цена 13,299 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

11,999 Ден.

Philips FC8022/04

Philips FC8022/04

Philips FC8022/04, Кеса за правосмукалка, s-bag, Антиалергентска, HEPA 10 ниво на филтрација, 4 кеси..

529 Ден.

Philips FC9525/09

Philips FC9525/09

Philips FC9525/09, Правосмукалка, Боја Сина, според директиви на ЕУ, Моќност на моторот 750 W замену..

Редовна Цена 14,399 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

14,399 Ден.

WHIRLPOOL WPRO СЕТ за машини з

WHIRLPOOL WPRO СЕТ за машини з

WHIRLPOOL WPRO СЕТ за машини за миење садови ( Сол за миење, 24x таблети, Средство за миење ), 48401..

Редовна Цена 899 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

799 Ден.

Тагови: Мали Апарати, Апарати за домаќинство, Правосмукалки