Philips FC9350/01, Правосмукалка, Боја Црна, Моќност на моторот 1800 W, Вшмукувачка моќ 350 W, ниво на бучност 82db, Собирање на прашина без кеса во сад, EPA 10 филтер, Капацитет на садот за прашина 1,5л, Телескопска цевка, Радиус на користење 9м, Должина на кабел 6м, Додатоци: Стандардна Четка , Мала четка

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

Philips FC9350/01

  • Бренд: Philips
  • Краток опис: Philips FC9350/01, Правосмукалка, Боја Црна, Моќност на моторот
  • Шифра: 70668
    Гаранција: 720 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 7,499 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 7,499 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 7,499 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

Gorenje M 450 BS

Gorenje M 450 BS

Gorenje M 450 BS, Миксер со Постоље, Црна боја, Моќност 450 W, Нивоа на матење 5, Турбо-копче за инс..

Редовна Цена 4,499 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

3,790 Ден.

Electrolux GR 28S

Electrolux GR 28S

Electrolux GR 28S, Синтетички вреќички за правосмукалки - 4 парчиња, за модели AEG,ELECTROLUX - Vamp..

399 Ден.

Tefal 2744312

Tefal 2744312

Tefal 2744312, Кутлача, Тефлон..

Редовна Цена 159 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

159 Ден.

Gorenje HD 213 GG

Gorenje HD 213 GG

Gorenje HD 213 GG, Фен за коса, Боја: Сино-зелена, 2100 W, IONIC POWER Дополнителна нега со јонизато..

Редовна Цена 1,350 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

1,350 Ден.

ST Carisma

ST Carisma

ST Carisma, Superior technology, Правосмукалка со водена филтрација, 2300W, телескопска цевка, воден..

Редовна Цена 3,499 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

3,499 Ден.

SAPIR SP-3000-M

SAPIR SP-3000-M

SAPIR SP-3000-M, Држач за сушење садови бела боја, со хромирана жица, лесно расклоплив за миење, 49x..

Редовна Цена 549 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

549 Ден.

Olympia IV 14 Mosquito killer

Olympia IV 14 Mosquito killer

Olympia IV 14 Mosquito killer small for AC socket, non polluting, no vapours or odours, LED indicato..

Редовна Цена 299 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

299 Ден.

Philips GC020/00

Philips GC020/00

Philips GC020/00, Прекривка за даска за пеглање, 100% памук, 3мм пена, 120х45цм..

Редовна Цена 1,549 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

1,549 Ден.

Philips FC8294/01

Philips FC8294/01

Philips FC8294/01, Правосмукалка, Боја Црна, Моќност на моторот 2000 W, Вшмукувачка моќ 375 W, ниво ..

Редовна Цена 5,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

5,999 Ден.

Gorenje VC 2221 RPW

Gorenje VC 2221 RPW

Gorenje VC 2221 RPW, Правосмукалка, Боја Бело-Сина, Моќност: 2200 W, Моќ на всисување: 420 W, ROPOWE..

Редовна Цена 4,899 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

4,390 Ден.

BaByliss Pro 180 Extra fin 271

BaByliss Pro 180 Extra fin 271

BaByliss Pro 180 Extra fin 271CE, Керамичко Фигаро,бело црвена боја, Копче за ладно, Вграден држач, ..

Редовна Цена 699 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

699 Ден.

Philips HD9305/21

Philips HD9305/21

Philips HD9305/21, Термо бокал, Inox, Моќност 2200W, Запремнина 1.5 Л, Автоматско исклучување, одрж..

2,659 Ден.

BaByliss Voyage 5250E црна бој

BaByliss Voyage 5250E црна бој

BaByliss Voyage 5250E црна боја, Патнички Фен за коса, 1200W, 3 брзини, 3 температури, концентратор,..

Редовна Цена 899 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

899 Ден.

BOSCH TDA1024210

BOSCH TDA1024210

BOSCH TDA1024210, Пегла на пареа , Sensixx DA10 серија, Сино Бела боја, 2400W, Автоматско исклучувањ..

Редовна Цена 3,399 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

2,999 Ден.

Тагови: Мали Апарати, Апарати за домаќинство, Правосмукалки