Дознајте први за сите новости!

PHILIPS 49PFS5301
PHILIPS 49PFS5301

PHILIPS 49PFS5301


 
Прикажи ja достапностa на овој производ
Производот е достапен на следните локации
Редовна Цена: 30,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 1292 Ден.
Клуб Акција: 26,999 Ден.
48 Рати Без Камата 646 Ден.
Бренд: Philips
Гаранција (Дена): 730
Шифра: 70465
Лагер:
  
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
PHILIPS 49PFS5301, 49`` (124cm) SMART FullHD LED TV, Resolution 1.920 x 1.080, Full HD, 1080p, 200HZ PMR, Open Browser, Micro Dimming, Pixel Plus HD, Dual Core processor, WiFi integrated, tuner DVB-T/C and analogue tuner, Speakers Total 20W(2 x 10W) RMS Incredible Surround, Clear Sound, DTS, Connections: 3 x HDMI 1.4, 1 x USB 3.0, 1 x USB 2.0, 1 x Scart, 1 x Component In (Y/Pb/Pr), 1 x Composite In AV (Common Use for Component Y), 1 x Ethernet, 1 x Digital Audio Out (Optical), 1 x RF In (Terrestrial / Cable input), 1 x 3.5mm Headphone jack, 1 x CI+ Card Slot, Vesa Support, Frame Stand, P/N: 49PFS5301/12
Напреден Филтер
Бренд Philips
3D Не
SMART Да
Wifi Да
Боја Црна
Дијагонала 50'' (127cm)
Резолуција FullHD
Платежни картички