Бренд: Panasonic
Краток опис: PANASONIC CS-KE50TKE/CU-KE50TKE, Модел 2017, ИНВЕРТЕР Климатизер
Достапност:
Шифра: 70438
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 839

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
PANASONIC CS-KE50TKE/CU-KE50TKE, Модел 2017, ИНВЕРТЕР Климатизер MADE IN MALAYSIA - 100% PANASONIC, 5 години гаранција на компресор, Бела Боја на внатрешната единица, Тивок режим на работа, 18.000BTU, Моќност 5KW на ладење (од 5 до 43 степени целзиусови), 5,4KW на греење (од -15 до 24 степени целзиусови), COP (kW):3.90, EER (kW):2.98, Антибактериски Филтер, автоматско чистење на воздухот, 4 брзини на вентилаторот, усмерување на воздухот: горе/доле автоматски , лево десно мануелно, природен ветер, Тајмер, Далечински управувач, A++ Енергетска класа, Гас за разладување R-410A, Надворешна единица: CU-KE50TKE
Напреден Филтер
Бренд Panasonic

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира