PANASONIC CS-KE50TKE/CU-KE50TKE, Модел 2017, ИНВЕРТЕР Климатизер MADE IN MALAYSIA - 100% PANASONIC, 5 години гаранција на компресор, Бела Боја на внатрешната единица, Тивок режим на работа, 18.000BTU, Моќност 5KW на ладење (од 5 до 43 степени целзиусови), 5,4KW на греење (од -15 до 24 степени целзиусови), COP (kW):3.90, EER (kW):2.98, Антибактериски Филтер, автоматско чистење на воздухот, 4 брзини на вентилаторот, усмерување на воздухот: горе/доле автоматски , лево десно мануелно, природен ветер, Тајмер, Далечински управувач, A++ Енергетска класа, Гас за разладување R-410A, Надворешна единица: CU-KE50TKE

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

PANASONIC CS-KE50TKE/CU-KE50TK

  • Бренд: Panasonic
  • Краток опис: PANASONIC CS-KE50TKE/CU-KE50TKE, Модел 2017, ИНВЕРТЕР Климатизер
  • Шифра: 70438
    Гаранција: 720 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 59,999 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 50,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 59,999 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

TESY CN 02 251 MAS

TESY CN 02 251 MAS

TESY CN 02 251 MAS, Панелен конвектор, 2.5KW, Ултра тивок и брзо загревачки, регулационен термостат,..

Редовна Цена 3,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

3,999 Ден.

Plamen 850 Glas

Plamen 850 Glas

Plamen 850 Glas, трајножаречки шпорет на цврсто гориво, Десен, Боја Кремова, Моќност од 8KW максимал..

Редовна Цена 26,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

22,399 Ден.

PANASONIC CS-Z50TKEW/CU-Z50TKE

PANASONIC CS-Z50TKEW/CU-Z50TKE

PANASONIC CS-Z50TKEW/CU-Z50TKE, ETHEREA, ПРЕМИУМ ИНВЕРТЕР Климатизер со тенок модерен дизајн MADE I..

Редовна Цена 81,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

77,999 Ден.

NITEC М06

NITEC М06

NITEC М06, Motip 400, Средство за чистење клима уреди..

Редовна Цена 549 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

449 Ден.

ARISTON DEOS 20S

ARISTON DEOS 20S

ARISTON DEOS 20S, Одвлажнувач на воздух Dehumidifier, Капацитет 20 литри за 24 часа, ЛЦД Дисплеј кој..

Редовна Цена 14,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

12,999 Ден.

ST GAC-24SOO

ST GAC-24SOO

ST GAC-24SOO, Superior Technology, 24000 BTU ON/OFF Климатизер, Ладење 6.15KW и Греење 6.70KW, Скрие..

Редовна Цена 30,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

28,999 Ден.

WHIRLPOOL SPIW 409L

WHIRLPOOL SPIW 409L

WHIRLPOOL SPIW 409L, Инвертер клима уред со 6th sense технологија, 12.000BTU, Моќност 2,5KW на ладењ..

Редовна Цена 24,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

22,499 Ден.

De Longhi AC75

De Longhi AC75

De Longhi AC75, Прочистувач на воздух Air purifier, Елиминира комплетно ПМ2 и ПМ10 честички, Систем ..

Редовна Цена 6,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

6,999 Ден.

De Longhi HWB5030

De Longhi HWB5030

De Longhi HWB5030, Греалка за бања, 2KW, вклучена метален бар за крпи, IP21 Протекција, IP24 Протекц..

Редовна Цена 4,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

3,999 Ден.

De Longhi DES 16

De Longhi DES 16

De Longhi DES 16, Одвлажнувач на воздух Dehumidifier, Капацитет 16 литри за 24 часа, Сетирање ниво н..

Редовна Цена 14,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

14,999 Ден.

PANASONIC CS-UZ60TKE/CU-UZ60TK

PANASONIC CS-UZ60TKE/CU-UZ60TK

PANASONIC CS-UZ60TKE/CU-UZ60TKE, Модел 2017, ИНВЕРТЕР Климатизер MADE IN MALAYSIA - 100% PANASONIC, ..

Редовна Цена 71,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

65,999 Ден.

ARISTON ALYS PLUS 50 MUD0 1800

ARISTON ALYS PLUS 50 MUD0 1800

ARISTON ALYS PLUS 50 MUD0 18000 BTU ПРЕМИУМ ИНВЕРТЕР Климатизер, Ладење 4.87KW и Греење 5.09KW, Скри..

Редовна Цена 52,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

44,999 Ден.

ST HEPA филтер Superior techno

ST HEPA филтер Superior techno

ST HEPA филтер Superior technology, за модел VCAC-900Y..

Редовна Цена 299 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

299 Ден.

ST SM ECO 50

ST SM ECO 50

ST SM ECO 50, Superior technlogy, Котел на пелети за централно греење, Моќност 50KW, Сиво црвена бој..

Редовна Цена 129,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

119,999 Ден.

Тагови: Ладење и Греење, Kлиматизери, Инвертер сплит системи