Дознајте први за сите новости!

BOSCH MMBM7G3M
BOSCH MMBM7G3M

BOSCH MMBM7G3M


 
Прикажи ja достапностa на овој производ
Производот е достапен на следните локации
Редовна Цена: 5,699 Ден.
48 Рати Без Камата 119 Ден.
Бренд: BOSCH
Гаранција (Дена): 730
Шифра: 70431
Лагер:
  
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
BOSCH MMBM7G3M, Блендер, модел 2017, Inox, 350W, VitaStyle Mixx2Go, сад од висококвалитетно ThermoSafe стакло 600ml, дополнителен 2Go сад 500ml, сецко 200 ml, 2 брзини, осветлен LED прстен, делови кои се мијат во машина за садови
Напреден Филтер
Бренд BOSCH
Платежни картички