BOSCH SMV24AX00E 2017 Модел, Serie 2, Машина за миење садови Целосно вградна со 10 годишна гаранција против корозија во внатрешниот дел, 60цм, 12 комплети, 4 програми и 4 температури на перење, Info light - сино светло кое свети на подот и го покажува преостанатото време до крај на програмата, Eco silence ИНВЕРТЕР МОТОР, Потрошувачка на вода 11.7л, Glass protection за комплетна заштита на чаши и деликатни чинии, Aqua Stop Заштита од прелевање вода со доживотна гаранција, Сензор за полнење - ја дозира водата спрема количината на садови, Асистент за дозирање - овозможува совршено растворање на таблетите, 52 децибели, А+ енергетска класа, Димензии 81.5-87.5 x 60 x 55 цм

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

BOSCH SMV24AX00E 2017 Модел

  • Бренд: BOSCH
  • Краток опис: BOSCH SMV24AX00E 2017 Модел, Serie 2, Машина за миење садови Цел
  • Шифра: 70429
    Гаранција: 720 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 22,999 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 18,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 22,999 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

Wijas Perfect Mix 5.5/150

Wijas Perfect Mix 5.5/150

Wijas Perfect Mix 5.5/150, Проточен бојлер со интегрирана чешма/славина, 5.5KW, Електронски систем н..

Редовна Цена 3,499 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

3,299 Ден.

CANDY CMG 2071 DS

CANDY CMG 2071 DS

CANDY CMG 2071 DS, Микробранова печка со Грил, сребрена боја, ЛЦД Дисплеј, 20л капацитет, 800W моќно..

Редовна Цена 4,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

4,299 Ден.

HOTPOINT ARISTON FTCD 97B 6H (

HOTPOINT ARISTON FTCD 97B 6H (

HOTPOINT ARISTON FTCD 97B 6H (EU), Kондензациска сушара, Бела со црна врата, 9кг, Голем Дигитален LC..

Редовна Цена 18,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

15,999 Ден.

HANSA FCCW69209

HANSA FCCW69209

HANSA FCCW69209, Електричен стаклокерамички шпорет, 60цм, Бела боја, 4 зони на готвење, ЛЦД Дисплеј ..

Редовна Цена 18,799 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

17,999 Ден.

WHIRLPOOL FWL 71052 W EU

WHIRLPOOL FWL 71052 W EU

WHIRLPOOL FWL 71052 W EU, Машина за перење алишта, 2017 модел, бела, Голем ЛЦД Дисплеј, 7кг, 1000 вр..

Редовна Цена 17,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

14,999 Ден.

ARISTON BRAVO E 3323 U-F 7

ARISTON BRAVO E 3323 U-F 7

ARISTON BRAVO E 3323 U-F 7, Проточен електричен бојлер со туш, 3.3KW, 14 Ампери, Минимален проток на..

Редовна Цена 3,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

3,499 Ден.

Gorenje EC 6351 XC

Gorenje EC 6351 XC

Gorenje EC 6351 XC, Самостоечки Електричен шпорет со вентилатор, Инокс без отпечатоци, Стаклокерамич..

Редовна Цена 27,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

25,990 Ден.

HOTPOINT ARISTON AQ93F 297 EU

HOTPOINT ARISTON AQ93F 297 EU

HOTPOINT ARISTON AQ93F 297 EU, Машина за перење алишта со опција ПАРЕА, бело сива, Aqualtis series, ..

Редовна Цена 24,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

22,999 Ден.

Gorenje MO 20 MW

Gorenje MO 20 MW

Gorenje MO 20 MW, Микробранова печка, Бела боја, Mоќност 800W, Волумен: 20 Литри, 9 начини на готве..

Редовна Цена 4,599 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

4,090 Ден.

CANDY GVFW 596TWHC-S

CANDY GVFW 596TWHC-S

CANDY GVFW 596TWHC-S, Машина за перење и сушење алишта со програма за пареа и Хромирана врата, ИНВЕР..

Редовна Цена 28,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

25,995 Ден.

Electrolux ESL4200LO

Electrolux ESL4200LO

Electrolux ESL4200LO, Вградна машина за миење садови, 45цм, 9 комплети, 5 програми, 4 температури, т..

Редовна Цена 21,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

17,795 Ден.

HANSA BOEI69424

HANSA BOEI69424

HANSA BOEI69424, Вградна фурна, Црна со долна Инокс плоча, ЛЦД Дисплеј, Електронски тајмер, Push Pu..

Редовна Цена 13,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

12,999 Ден.

ST BHSSGM-3005L

ST BHSSGM-3005L

ST BHSSGM-3005L, Superior technology, Вградна ИНОКС плоча на гас, Домино 30цм, 2 зони на гас, сигурн..

Редовна Цена 3,899 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

3,399 Ден.

Gorenje WE62S3

Gorenje WE62S3

Gorenje WE62S3, Машина за перење алишта СЛИМ, ЛЦД Дисплеј, 6кг, 1200 вртежи, 16 програми, WaveActive..

Редовна Цена 17,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

15,999 Ден.

Тагови: Бела Техника, Вградна техника, Вградни машини за миење садови