Бренд: BOSCH
Краток опис: BOSCH SMV24AX00E, Serie 2, Машина за миење садови Целосно вградн
Достапност:
Шифра: 70429
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 533

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
BOSCH SMV24AX00E, Serie 2, Машина за миење садови Целосно вградна со 10 годишна гаранција против корозија во внатрешниот дел, 60цм, 12 комплети, 4 програми и 4 температури на перење, Info light - сино светло кое свети на подот и го покажува преостанатото време до крај на програмата, Eco silence ИНВЕРТЕР МОТОР, Потрошувачка на вода 11.7л, Glass protection за комплетна заштита на чаши и деликатни чинии, Aqua Stop Заштита од прелевање вода со доживотна гаранција, Сензор за полнење - ја дозира водата спрема количината на садови, Асистент за дозирање - овозможува совршено растворање на таблетите, 52 децибели, А+ енергетска класа, Димензии 81.5-87.5 x 60 x 55 цм
Напреден Филтер
Бренд BOSCH

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира