Бренд: Skladova Tehnika
Краток опис: Skladova Tehnika Diplomat 21, Камин на цврсто гориво, Боја Црна,
Достапност:
Шифра: 70414
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 393

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Skladova Tehnika Diplomat 21, Камин на цврсто гориво, Боја Црна, Тежина: 227 Kg, Надворешни димензии: 1015x665x2250mm, Номинална моќ на греење:18 KW, Макс. моќ на греење: 32KW, Топлински излез во простор 11 KW, Излез на димни гасови: 150 mm, Капацитет на загревање m3: 315, Капацитет на загревање m2: 108-115, Енергетска ефикасност:80 (%)
Напреден Филтер
Бренд Skladova Tehnika

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира