ARISTON DEOS 30, Одвлажнувач на воздух Dehumidifier, Капацитет 30 литри за 24 часа, ЛЦД Дисплеј кој ја покажува моменталната влажност и собната температура, Тајмер функција, Сетирање ниво на влажност, Вентилатор со две брзини, Видливо ниво на водата во апаратот со помош на транспарентен резервоар од 3 литри, Електронско автоматско одмрзнување, Многу тивко работење, Tank control system - престанува со работа кога резервоарот е преполн со вода, Филтер за воздух кој може да се пере, Автоматски ротационен излез за водух, Рачка за носење, Тркалца, Намотување на кабелот, Конекција за одвод - дренажа, За соби до 73m2, Бучност 47дб, R134A гас, 462W

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

ARISTON DEOS 30

  • Бренд: Ariston
  • Краток опис: ARISTON DEOS 30, Одвлажнувач на воздух Dehumidifier, Капацитет 3
  • Шифра: 70405
    Гаранција: 360 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 17,999 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 15,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 17,999 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

Gorenje H 17 Y

Gorenje H 17 Y

Gorenje H 17 Y, Овлажнувач на воздух, Жолта боја, Капацитет на резервоарот: 1,7 Литри, Приклучна мо..

Редовна Цена 3,299 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,690 Ден.

De Longhi AC150

De Longhi AC150

De Longhi AC150, Прочистувач на воздух Air purifier, Елиминира комплетно ПМ2 и ПМ10 честички, Систем..

Редовна Цена 14,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

12,999 Ден.

De Longhi KH 770925V

De Longhi KH 770925V

De Longhi KH 770925V, Луксзуен Маслен радијатор, Моќност 2500W, Вентилатор моќност 500W, 3 нивоа на ..

Редовна Цена 6,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

6,299 Ден.

ST SM ECO 50

ST SM ECO 50

ST SM ECO 50, Superior technlogy, Котел на пелети за централно греење, Моќност 50KW, Сиво црвена бој..

Редовна Цена 129,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

119,999 Ден.

ST OR-2513FNP

ST OR-2513FNP

ST OR-2513FNP, Superior Technology, Маслен радијатор, Италијански инженеринг, 13 ребра, Турбо вненти..

Редовна Цена 3,299 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,999 Ден.

De Longhi AC75

De Longhi AC75

De Longhi AC75, Прочистувач на воздух Air purifier, Елиминира комплетно ПМ2 и ПМ10 честички, Систем ..

Редовна Цена 6,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

6,999 Ден.

Прав ќунец

Прав ќунец

Прав ќунец, боја Кафеава емајлирана, должина 1м, Дијаметар: f120mm..

Редовна Цена 289 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

269 Ден.

TESY CN 02 150 EAS

TESY CN 02 150 EAS

TESY CN 02 150 EAS, Панелен конвектор, 1.5KW, Ултра тивок и брзо загревачки, електронски регулационе..

Редовна Цена 4,899 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

4,299 Ден.

Alfa 70 Favorit

Alfa 70 Favorit

Alfa 70 Favorit, трајножаречки шпорет на цврсто гориво, Лев, Боја Бела, Моќност од 7KW, Термостат, з..

Редовна Цена 26,800 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

24,500 Ден.

Gorenje H 17 BY

Gorenje H 17 BY

Gorenje H 17 BY, Baby Collection Овлажнувач на воздух, Бело сина боја, Капацитет на резервоарот: 1,..

Редовна Цена 2,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,690 Ден.

TESY CN 03 250 MIS

TESY CN 03 250 MIS

TESY CN 03 250 MIS, Панелен конвектор, 2.5KW, Ултра тивок и брзо загревачки, регулационен термостат,..

3,999 Ден.

ST TH-T3000K

ST TH-T3000K

ST TH-T3000K, Superior Technology, Тајфун греалка, Црвена боја отпорна на топлина, Моќност 3000W, 2 ..

Редовна Цена 2,899 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,599 Ден.

ROWENTA SO2210F0

ROWENTA SO2210F0

ROWENTA SO2210F0, Вентилаторска греалка, црна боја, 2000W, два мода на работа 1000/2000W, 59дб бучно..

Редовна Цена 2,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,199 Ден.

Прав ќунец

Прав ќунец

Прав ќунец, боја Бела емајлирана, должина 1м, Дијаметар: f120mm..

Редовна Цена 299 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

299 Ден.

Тагови: Ладење и Греење, Одвлажнувачи