Дознајте први за сите новости!

ARISTON DEOS 16S
ARISTON DEOS 16S

ARISTON DEOS 16S


 
Прикажи ja достапностa на овој производ
Производот е достапен на следните локации
Редовна Цена: 12,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 542 Ден.
Клуб Акција: 11,499 Ден.
48 Рати Без Камата 271 Ден.
Бренд: Ariston
Гаранција (Дена): 365
Шифра: 70401
Лагер:
  
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
ARISTON DEOS 16S, Одвлажнувач на воздух Dehumidifier, Капацитет 16 литри за 24 часа, ЛЦД Дисплеј кој ја покажува моменталната влажност и собната температура, Тајмер функција, Сетирање ниво на влажност, Вентилатор со две брзини, Видливо ниво на водата во апаратот со помош на транспарентен резервоар од 3 литри, Електронско автоматско одмрзнување, Многу тивко работење, Tank control system - престанува со работа кога резервоарот е преполн со вода, Филтер за воздух кој може да се пере, Автоматски ротационен излез за водух, Рачка за носење, Тркалца, Намотување на кабелот, Конекција за одвод - дренажа, Бучност 42дб, R134A гас, 309W
Напреден Филтер
Бренд Ariston
Платежни картички