ST MTG-800I INOX, Superior Technology, Мал Грил тостер, за 2 тостови одеднаш, 800W, Инокс - црна боја, нелепливи грил плочи, индикатор за работа во сина боја, заклучување на грил плочите

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

ST MTG-800I INOX

  • Бренд: ST
  • Краток опис: ST MTG-800I INOX, Superior Technology, Мал Грил тостер, за 2 тос
  • Шифра: 70392
    Гаранција: 360 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 999 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 999 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.

Тагови: Мали Апарати, Кујнски апарати, Тостери