Бренд: SONY
Краток опис: SONY BRAVIA KDL49WE660BAEP, 49" (123cm) SMART Ultra Slim FullHD
Достапност:
Шифра: 70360
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 137
Редовна Цена: 31,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

26,999 Ден.

24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 31,999 Ден. Ден.

Количина

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SONY BRAVIA KDL49WE660BAEP, 49" (123cm) SMART Ultra Slim FullHD Edge LED TV, Resolution 1920x1080, Motionflow XR 200 Hz, HDR, X-Reality PRO, Built in WiFi, Screen mirroring, Youtube, X-Protection PRO, Clear resolution enhancer, ClearAudio+ , Clear Phase, S-Force Front Surround, 2x5W speakers, USB HDD recording, Tuner DVB-T/C + analog, 2x HDMI, 2x USB, 1x analog audio out, 1x SCART, 1x Component in, 1x Composite in, 1x Headphone 3.5mm jack, 1x Optical out, 1x Ethernet LAN, 1x RF In, 1x Card Slot CI +, Vesa Support, Black U slate Stand
Напреден Филтер
Бренд Sony
3D Не
SMART Да
Wifi Да
Боја Црна
Дијагонала 50'' (127cm)
Резолуција FullHD

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.