Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL AKP 744 IX, Вградна фурна, Инокс, ЛЦД Дисплеј, Копчиња
Достапност:
Шифра: 70331
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Онлајн цената важи само за купување преку веб страната на Сетек се од техника.
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
WHIRLPOOL AKP 744 IX, Вградна фурна, Инокс, ЛЦД Дисплеј, Копчиња на вовлекување Push in Push out, Автоматско чистење на внатрешноста со помош на испарување на вода Аквализа, Турбо Вентилатор, 5 функции, 60л капацитет, Двојно стакло на вратата, Грил и Турбо грил, Тајмер, Механичко прилагодување на температурата, Функција за одмрзнување, Долен греач, Заштита од деца, 59.5x59.5x56.4 цм, А енергетска класа
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • sda
  • bt
  • smartphones