Бренд: Philips
Краток опис: Philips HR3745/00, Миксер со постоље, Боја Бела, 450W, 5 брзини
Достапност:
Шифра: 70318
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 392

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Philips HR3745/00, Миксер со постоље, Боја Бела, 450W, 5 брзини и Турбо, 3л ротирачки сад, 2 типа маталки
Напреден Филтер
Бренд Philips
Можеби ќе Ве интересира