Бренд: Haier
Краток опис: Haier Tundra AS18TD2HRA/1U18EE8ERA, ИНВЕРТEР Клима уред со Ефект
Достапност:
Шифра: 70293
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 5501

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Haier Tundra AS18TD2HRA/1U18EE8ERA, ИНВЕРТEР Клима уред со Ефективен режим за затоплување до -15 степени, 5 години гаранција на компресор MITSUBISHI, Бела Боја на внатрешната единица, Тивок режим на работа, 18.000BTU, Моќност 5.0KW на ладење (од 5 до 43 степени целзиусови), 5.2KW на греење (од -15 до 24 степени целзиусови), SCOP (kW):3.8, SEER (kW):5.1, Антибактериски Филтер, усмерување на воздухот: горе/доле автоматски , лево десно мануелно, природен ветер, Тајмер, Далечински управувач, A++ Енергетска класа, Бучност на внатрешна единица 28/40дб, Бучност на надворешна единица 54дб, Гас за разладување R-410A
Напреден Филтер
Бренд Haier
Можеби ќе Ве интересира