Haier Tundra AS18TD2HRA/1U18EE8ERA SMART WIFI READY, ИНВЕРТЕР Клима уред со Ефективен режим за затоплување до -15 степени, Скриен Дисплеј, 5 години гаранција на компресор MITSUBISHI, Бела Боја на внатрешната единица, Тивок режим на работа, 18.000BTU, Моќност 5.0KW на ладење (од 5 до 43 степени целзиусови), 5.2KW на греење (од -15 до 24 степени целзиусови), SCOP (kW):3.8, SEER (kW):5.1, Антибактериски Филтер, усмерување на воздухот: горе/доле автоматски , лево десно мануелно, природен ветер, Тајмер, Далечински управувач, A++ Енергетска класа, Бучност на внатрешна единица 28/40дб, Бучност на надворешна единица 54дб, Гас за разладување R-410A

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

Haier Tundra AS18TD2HRA/1U18EE

  • Бренд: Haier
  • Краток опис: Haier Tundra AS18TD2HRA/1U18EE8ERA SMART WIFI READY, ИНВЕРТЕР Кл
  • Шифра: 70293
    Гаранција: 720 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 37,999 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 34,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 37,999 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

ARISTON ALYS PLUS 35 MUD0 1200

ARISTON ALYS PLUS 35 MUD0 1200

ARISTON ALYS PLUS 35 MUD0 12000 BTU ПРЕМИУМ ИНВЕРТЕР Климатизер, Ладење 3.5KW и Греење 3.5KW, Скриен..

Редовна Цена 26,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

22,999 Ден.

Прав ќунец за пелети

Прав ќунец за пелети

Прав ќунец за пелети, 0.25м, Дијаметар: f80mm..

Редовна Цена 199 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

179 Ден.

WHIRLPOOL SPIW 412LL

WHIRLPOOL SPIW 412LL

WHIRLPOOL SPIW 412LL, Инвертер клима уред со 6th sense технологија, 12.000BTU, Моќност 3,5KW на ладе..

Редовна Цена 27,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

25,999 Ден.

BioMonte

BioMonte

BioMonte, Букови пелети, A2 класа, Вреќичка 15кг, Состав 75% бука, 25% Чам..

Редовна Цена 215 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

189 Ден.

WHIRLPOOL SPIW 418L

WHIRLPOOL SPIW 418L

WHIRLPOOL SPIW 418L, Инвертер клима уред со 6th sense технологија, 18.000BTU, Моќност 5KW на ладење,..

Редовна Цена 38,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

34,999 Ден.

TESY CN 03 200 MIS

TESY CN 03 200 MIS

TESY CN 03 200 MIS, Панелен конвектор, 2KW, Ултра тивок и брзо загревачки, регулационен термостат, б..

3,499 Ден.

ST KAPRIZ

ST KAPRIZ

ST KAPRIZ, Superior Technology, камин на цврсто гориво со челична плотна, Боја Црна, Моќност од 13KW..

Редовна Цена 14,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

12,999 Ден.

PANASONIC CS-BE25TKE/CU-BE25TK

PANASONIC CS-BE25TKE/CU-BE25TK

PANASONIC CS-BE25TKE/CU-BE25TKE, Модел 2018, ИНВЕРТЕР Климатизер MADE IN MALAYSIA - 100% PANASONIC, ..

Редовна Цена 33,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

29,999 Ден.

Atlantic F117 design 1.500W

Atlantic F117 design 1.500W

Atlantic F117 design 1.500W, Панелна греалка Конвектор со електронски термостат, Димензии (Ш x В): 6..

4,499 Ден.

Skladova Tehnika Diplomat 21

Skladova Tehnika Diplomat 21

Skladova Tehnika Diplomat 21, Камин на цврсто гориво, Боја Црна, Тежина: 227 Kg, Надворешни димензии..

Редовна Цена 52,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

42,999 Ден.

KOPER NIKO

KOPER NIKO

KOPER NIKO, печка на цврсто гориво со челична плотна, Боја Сива/Црна, Камин кој може да користи дрво..

7,699 Ден.

ROWENTA CO3035F1

ROWENTA CO3035F1

ROWENTA CO3035F1, Панелна греалка VECTISSIMO II, Црна боја, Моќност 2400W, Термостат, 2 степени на г..

Редовна Цена 5,299 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

4,769 Ден.

SAPIR SP-1972-IFW

SAPIR SP-1972-IFW

SAPIR SP-1972-IFW, Кварцна греалка, бела боја, 4 греачи, 2 нивоа на греење, 1600W/800W, вентилатор и..

Редовна Цена 1,399 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,399 Ден.

Plamen Dora 8 N

Plamen Dora 8 N

Plamen Dora 8 N, печка на цврсто гориво, Боја Црна, Моќност од 6KW максимална 8KW, загревње на површ..

Редовна Цена 14,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

12,799 Ден.

Тагови: Ладење и Греење, Kлиматизери, Инвертер сплит системи