ST TAC-18INV, Superior Technology, 18000 BTU ИНВЕРТЕР Климатизер, Ладење 5.70KW и Греење 6.50KW, Скриен Дисплеј, SEER за ладење 6.1, SCOP за греење: 4.0, Бучност на внатрешна единица Мин: 40dB, Макс: 54dB, Годишна потрошувачка на ел. енергија за греење: 1785kwh, Годишна потрошувачка на ел. енергија за ладење: 270kwh, Нормална работна температура: -10 to 43 C, R410A еколошки гас, A++ енергетска класа во ладење, A+ енергетска класа во греење, Далечински управувач

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

ST TAC-18INV

  • Бренд: ST
  • Краток опис: ST TAC-18INV, Superior Technology, 18000 BTU ИНВЕРТЕР Климатизер
  • Шифра: 70282
    Гаранција: 1800 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 31,999 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 27,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 31,999 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

Electrolux EXI12HD1W 12000BTU

Electrolux EXI12HD1W 12000BTU

Electrolux EXI12HD1W 12000BTU, ИНВЕРТЕР Климатизер, Comfort cool, Ладење 3.5KW Греење 3.8KW, EER 5.1..

Редовна Цена 29,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

26,999 Ден.

SAMSUNG AR18KSWSAWKNEU

SAMSUNG AR18KSWSAWKNEU

SAMSUNG AR18KSWSAWKNEU, SMART ИНВЕРТЕР Климатизер, Бела Боја на внатрешната единица, Тивок режим на ..

Редовна Цена 56,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

49,999 Ден.

Philips AC4080/10

Philips AC4080/10

Philips AC4080/10, Комбиниран прочистувач и навлажнувач на воздух, Идеален за простории до 43 м2, Vi..

Редовна Цена 28,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

23,199 Ден.

ST GAC-18INV WIFI

ST GAC-18INV WIFI

ST GAC-18INV WIFI, Superior Technology, 18000 BTU ИНВЕРТЕР Климатизер сo вграден WiFi, Ладење 5.13KW..

Редовна Цена 36,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

33,999 Ден.

ST HYDRO KAMIN 25

ST HYDRO KAMIN 25

ST HYDRO KAMIN 25, Superior technology, Камин на пелети за централно греење, Црно-бела боја, Моќност..

Редовна Цена 72,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

64,999 Ден.

ROWENTA MN4010F0

ROWENTA MN4010F0

ROWENTA MN4010F0, Апарат против комарци, Наменет за користење во затворен прсотор и на отворено со м..

Редовна Цена 3,899 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

3,099 Ден.

Beurer GERMANY LB 50

Beurer GERMANY LB 50

Beurer GERMANY LB 50, Овлажнувач за воздух, бела боја, вклучени анти бигор перничиња, иделаен за соб..

Редовна Цена 4,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

3,999 Ден.

ST GAC-18INV

ST GAC-18INV

ST GAC-18INV, Superior Technology, 18000 BTU ИНВЕРТЕР Климатизер, Ладење 4.60KW и Греење 5.20KW, Скр..

Редовна Цена 31,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

26,999 Ден.

KOPER FORTE

KOPER FORTE

KOPER FORTE, печка на цврсто гориво со челична плотна, Боја Сива/Црна, Камин кој може да користи дрв..

14,990 Ден.

ST GAC-24INV

ST GAC-24INV

ST GAC-24INV, Superior Technology, 24000 BTU ИНВЕРТЕР Климатизер, Ладење 6.16KW и Греење 6.45KW, Скр..

Редовна Цена 44,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

27,999 Ден.

De Longhi AC100 резервен филте

De Longhi AC100 резервен филте

De Longhi AC100 резервен филтер..

Редовна Цена 2,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,499 Ден.

Smederevac MBS Happy

Smederevac MBS Happy

Smederevac MBS Happy, печка на цврсто гориво, Боја Сива, Моќност од 6KW, загревње на површина до 104..

Редовна Цена 8,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

8,499 Ден.

Plamen 850 Glas

Plamen 850 Glas

Plamen 850 Glas, трајножаречки шпорет на цврсто гориво, Лев, Боја Кремова, Моќност од 8KW максимална..

Редовна Цена 26,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

22,399 Ден.

Тагови: Ладење и Греење, Kлиматизери, Инвертер сплит системи