Бренд: ST
Краток опис: ST TAC-12INV, Superior Technology, 12000 BTU ИНВЕРТЕР Климатизер
Достапност:
Шифра: 70281
Гаранција (дена): 1800
Прегледи: 12150

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST TAC-12INV, Superior Technology, 12000 BTU ИНВЕРТЕР Климатизер, Ладење 3.52KW и Греење 3.66KW, Скриен Дисплеј, EER за ладење 3.23, COP за греење: 3.61, Бучност на внатрешна единица Мин: 38dB, Макс: 42dB, Годишна потрошувачка на ел. енергија за ладење: 545kwh, Нормална работна температура: -15 to 43 C, R410A еколошки гас, A++ енергетска класа во ладење, A+ енергетска класа во греење, Далечински управувач
Напреден Филтер
Бренд ST
Можеби ќе Ве интересира