Бренд: ST
Краток опис: ST TAC-09SOO, Superior Technology, 9000 BTU ON/OFF Климатизер, Л
Достапност:
Шифра: 70278
Гаранција (дена): 1800
Прегледи: 89
Редовна Цена: 14,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

12,999 Ден.

24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 14,499 Ден. Ден.

Количина

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST TAC-09SOO, Superior Technology, 9000 BTU ON/OFF Климатизер, Ладење 2.64KW и Греење 2.78KW, Скриен Дисплеј, EER за ладење 3.21, COP за греење: 3.61, Бучност на внатрешна единица Мин: 35dB, Макс: 40dB, Годишна потрошувачка на ел. енергија: 411kwh, Нормална работна температура: -7 to 43 C, R410A еколошки гас, A енергетска класа во ладење и греење, Далечински управувач, Идеална за простории од 6 до 10м2
Напреден Филтер
Бренд ST

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.