ST TAC-09SOO, Superior Technology, 9000 BTU ON/OFF Климатизер, Ладење 2.64KW и Греење 2.78KW, Скриен Дисплеј, EER за ладење 3.21, COP за греење: 3.61, Бучност на внатрешна единица Мин: 35dB, Макс: 40dB, Годишна потрошувачка на ел. енергија: 411kwh, Нормална работна температура: -7 to 43 C, R410A еколошки гас, A енергетска класа во ладење и греење, Далечински управувач, Идеална за простории од 6 до 10м2

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

ST TAC-09SOO

  • Бренд: ST
  • Краток опис: ST TAC-09SOO, Superior Technology, 9000 BTU ON/OFF Климатизер, Л
  • Шифра: 70278
    Гаранција: 1800 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 14,499 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 12,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 14,499 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

Fabbygo СЕТ Ќунци за камини на

Fabbygo СЕТ Ќунци за камини на

Fabbygo СЕТ Ќунци за камини на пелети, 80цм, 2x прави ќунц 1м, 2џ прави ќунци 0.5м, 2x право 0.25м. ..

Редовна Цена 3,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

3,499 Ден.

Atlantic F17 design 2.000W

Atlantic F17 design 2.000W

Atlantic F17 design 2.000W, Панелна греалка Конвектор со механички термостат, Димензии (Ш x В): 754 ..

5,499 Ден.

TESY CN 02 201 MAS

TESY CN 02 201 MAS

TESY CN 02 201 MAS, Панелен конвектор, 2KW, Ултра тивок и брзо загревачки, регулационен термостат, б..

3,799 Ден.

Штедлив Ќунец - Радијатор со ш

Штедлив Ќунец - Радијатор со ш

Штедлив Ќунец - Радијатор со шест ќунчиња, боја Црна, должина 1м, Дијаметар: f120mm..

Редовна Цена 1,199 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,099 Ден.

Gorenje KAS35NFT/KAS35ZFT

Gorenje KAS35NFT/KAS35ZFT

Gorenje KAS35NFT/KAS35ZFT, климатизер за ладење и греење, 3.5 KW, моќност при ладење 3520w , потрошу..

Редовна Цена 15,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

14,999 Ден.

ST SIMPLE 8

ST SIMPLE 8

ST SIMPLE 8, Superior technology, Камин на пелети, Црно црвена боја, Моќност 8KW, 10кг резервоар за ..

Редовна Цена 33,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

32,999 Ден.

ST GAC-24INV WIFI

ST GAC-24INV WIFI

ST GAC-24INV WIFI, Superior Technology, 24000 BTU ИНВЕРТЕР Климатизер сo вграден WiFi, Ладење 6.16KW..

Редовна Цена 50,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

42,999 Ден.

ST HL-117HNP

ST HL-117HNP

ST HL-117HNP, Superior Technology, Хоризонтална греалка, 2000W, 2 нивоа на греење 1000/2000W, заштит..

Редовна Цена 799 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

599 Ден.

KOPER PICOLO 2

KOPER PICOLO 2

KOPER PICOLO 2, печка на цврсто гориво со челична плотна, Боја Сива/Црна, Камин кој може да користи ..

7,990 Ден.

ST TAC-18SOO

ST TAC-18SOO

ST TAC-18SOO, Superior Technology, 18000 BTU ON/OFF Климатизер, Ладење 5.27KW и Греење 5.42KW, Скрие..

Редовна Цена 23,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

20,999 Ден.

PANASONIC CS-E12QKEW/CU-E12QKE

PANASONIC CS-E12QKEW/CU-E12QKE

PANASONIC CS-E12QKEW/CU-E12QKE, ИНВЕРТЕР Климатизер MADE IN MALAYSIA - 100% PANASONIC, 5 години гара..

Редовна Цена 54,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

46,999 Ден.

ST H1107G Superior technology

ST H1107G Superior technology

ST H1107G Superior technology, Греалка на гас од нерѓосувачки челик - ПЕЧУРКА, за надворешна употреб..

Редовна Цена 10,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

10,499 Ден.

Atlantic F119 2.000W + KIT

Atlantic F119 2.000W + KIT

Atlantic F119 2.000W + KIT, Панелна греалка Конвектор со електронски термостат, Нов модерен ултра те..

Редовна Цена 4,799 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

3,899 Ден.

ST GAC-18SOO

ST GAC-18SOO

ST GAC-18SOO, Superior Technology, 18000 BTU ON/OFF Климатизер, Ладење 5.2KW и Греење 5.33KW, Скриен..

Редовна Цена 23,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

19,999 Ден.

Тагови: Ладење и Греење, Kлиматизери, Сплит системи