Electrolux Optibreeze X3 12K, EXI12HJIWI/EXI12HJIWE, 12000BTU, ИНВЕРТЕР Климатизер со скриен дисплеј, Ладење 3.2KW Греење 3.4KW, EER 6.1, COP 4.0, Опција за Одвлажнување 1.4л на час, Индикатор за температура на внатрешната единица, Греење до минус 15 степени, Бучност 29dB, Антибактериски филтер со мрежа, 24ч тајмер, Турбо вентилатор, Енергетска класа А++/А+ (ладење/греење)

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

Electrolux Optibreeze X3 12K

  • Бренд: Electrolux
  • Краток опис: Electrolux Optibreeze X3 12K, EXI12HJIWI/EXI12HJIWE, 12000BTU, И
  • Шифра: 70257
    Гаранција: 720 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 29,999 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 26,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 29,999 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

Beurer GERMANY Резервни филтри

Beurer GERMANY Резервни филтри

Beurer GERMANY Резервни филтри за Одвлажнувач на воздух Dehumidifier LE70..

Редовна Цена 399 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

349 Ден.

WHIRLPOOL SPIW 412LL

WHIRLPOOL SPIW 412LL

WHIRLPOOL SPIW 412LL, Инвертер клима уред со 6th sense технологија, 12.000BTU, Моќност 3,5KW на ладе..

Редовна Цена 27,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

25,999 Ден.

Крив - ребраст ќунец

Крив - ребраст ќунец

Крив - ребраст ќунец, боја Кафеава емајлирана, Дијаметар: f120mm..

Редовна Цена 189 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

169 Ден.

PANASONIC CS-Z50TKEW/CU-Z50TKE

PANASONIC CS-Z50TKEW/CU-Z50TKE

PANASONIC CS-Z50TKEW/CU-Z50TKE, ETHEREA, ПРЕМИУМ ИНВЕРТЕР Климатизер со тенок модерен дизајн MADE I..

Редовна Цена 81,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

77,999 Ден.

ROWENTA MN4010F0

ROWENTA MN4010F0

ROWENTA MN4010F0, Апарат против комарци, Наменет за користење во затворен прсотор и на отворено со м..

Редовна Цена 3,899 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

3,099 Ден.

ST SIMPLE 8

ST SIMPLE 8

ST SIMPLE 8, Superior technology, Камин на пелети, Црно бела боја, Моќност 8KW, 10кг резервоар за пе..

Редовна Цена 33,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

32,999 Ден.

Аlfa ЕК-550 De Lux 2

Аlfa ЕК-550 De Lux 2

Аlfa ЕК-550 De Lux 2, шпорет на цврсто гориво, Лев, Кафеава боја, Моќност од 5KW, загревње на површ..

Редовна Цена 12,300 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

11,500 Ден.

ST Воздушен разладувач - Air C

ST Воздушен разладувач - Air C

ST Воздушен разладувач - Air Cooler AC168B, Моќност 80W, Капацитет 4 литри, 3 брзини, Проток на возд..

Редовна Цена 3,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,999 Ден.

SAMSUNG AR12FSFTKWQNZE

SAMSUNG AR12FSFTKWQNZE

SAMSUNG AR12FSFTKWQNZE, ИНВЕРТЕР Климатизер, Бела Боја на внатрешната единица, Тивок режим на работ..

Редовна Цена 36,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

31,499 Ден.

PANASONIC CS-FZ60UKE/CU-FZ60UK

PANASONIC CS-FZ60UKE/CU-FZ60UK

PANASONIC CS-FZ60UKE/CU-FZ60UKE, ИНВЕРТЕР Климатизер MADE IN MALAYSIA - 100% PANASONIC, 5 години гар..

Редовна Цена 71,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

65,999 Ден.

Alfa Рустик Камин на цврсто го

Alfa Рустик Камин на цврсто го

Alfa Рустик Камин на цврсто гориво, Боја Црна-Антрацит, Моќност од 11KW, загревње на волумен до 180м..

Редовна Цена 27,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

26,000 Ден.

Подметач за камин HP50

Подметач за камин HP50

Подметач за камин HP50, фарбан, 500 x 650 x 1,2 mm..

Редовна Цена 499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

399 Ден.

ST TH-T3000K

ST TH-T3000K

ST TH-T3000K, Superior Technology, Тајфун греалка, Црвена боја отпорна на топлина, Моќност 3000W, 2 ..

Редовна Цена 2,899 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,599 Ден.

PANASONIC CS-KE50TKE/CU-KE50TK

PANASONIC CS-KE50TKE/CU-KE50TK

PANASONIC CS-KE50TKE/CU-KE50TKE, Модел 2017, ИНВЕРТЕР Климатизер MADE IN MALAYSIA - 100% PANASONIC, ..

Редовна Цена 59,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

50,999 Ден.

Тагови: Ладење и Греење, Kлиматизери, Инвертер сплит системи