Бренд: Electrolux
Краток опис: Electrolux Optibreeze X3 12K, EXI12HJIWI/EXI12HJIWE, 12000BTU, И
Достапност:
Шифра: 70257
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 71
Редовна Цена: 29,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

26,999 Ден.

24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 29,999 Ден. Ден.

Количина

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Electrolux Optibreeze X3 12K, EXI12HJIWI/EXI12HJIWE, 12000BTU, ИНВЕРТЕР Климатизер со скриен дисплеј, Ладење 3.2KW Греење 3.4KW, EER 6.1, COP 4.0, Опција за Одвлажнување 1.4л на час, Индикатор за температура на внатрешната единица, Греење до минус 15 степени, Бучност 29dB, Антибактериски филтер со мрежа, 24ч тајмер, Турбо вентилатор, Енергетска класа А++/А+ (ладење/греење)
Напреден Филтер
Бренд Electrolux

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.