-43%
ST BHVI-6457Y Superior technol

ST BHVI-6457Y Superior technol

Краток опис

ST BHVI-6457Y Superior technology, Вградна ИНДУКЦИСКА стаклокерамичка плотна, 60цм, 7 грејни зони, Една тродупла зона и една дупла зона, Сензорски команди на допир, Tајмер, Работи на секакви садови од метал без употреба на специјални садови, Заклучув...
Редовна Цена
16,999 Ден.
РОДЕНДЕНСКА ЦЕНА
9,699 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 16,999 Ден. Ден.
Бренд: ST
Шифра: 70256
Гаранција: 1830 дена
Прегледи: 61
Лагер:
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Опис на производ

ST BHVI-6457Y Superior technology, Вградна ИНДУКЦИСКА стаклокерамичка плотна, 60цм, 7 грејни зони, Една тродупла зона и една дупла зона, Сензорски команди на допир, Tајмер, Работи на секакви садови од метал без употреба на специјални садови, Заклучување од деца, Boost опција, 9 нивоа на моќност, 7500W, три фази, Димензии 59x55x5.2 цм