Дознајте први за сите новости!

Philips BRI953/00
Philips BRI953/00

Philips BRI953/00


 
Прикажи ja достапностa на овој производ
Производот е достапен на следните локации
Редовна Цена: 30,990 Ден.
48 Рати Без Камата 646 Ден.
Бренд: Philips
Гаранција (Дена): 730
Шифра: 70254
Лагер:
  
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
Philips BRI953/00, Lumea Prestige IPL, Боја Бело Розева, безжична и жичана употреба, 250 000 lamp flashes, додатоци за тело, лице и за прецизно делување, спречува повторно раснење на влакна, 5 мода на работа, сигурен и ефективен и на чувствителните делови, UV филтер, полнење 100 мин, работа мин 370 флешови
Напреден Филтер
Бренд Philips
Платежни картички