Бренд: Philips
Краток опис: Philips HR3655/00, Блендер, 1400W, Боја Инокс, 35000RPM, капацит
Достапност:
Шифра: 70253
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 749

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Philips HR3655/00, Блендер, 1400W, Боја Инокс, 35000RPM, капацитет на садот 2л, стаклен сад, 2 чаши за носење, 2 брзини и Пулс, ProBlend 6 3D, шпатула, рачка за полесно држење, функција кршење на мраз, тивок режим, индикатор за ниво на вода, заштита од презагревање
Напреден Филтер
Бренд Philips
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019