Бренд: ST
Краток опис: ST BOBHG 5670XF, Superior Technology, Вграден комплет Фурна + Ст
Достапност:
Шифра: 70250
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 1739

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST BOBHG 5670XF, Superior Technology, Вграден комплет Фурна + Стаклокерамичка Плотна, Зависни, Вентилатор во фурната, Грил, 65л капацитет на фурна, 4 грејни зони на плотна, Тајмер, А енергетска класа, Димензии 60x60x57 цм
Напреден Филтер
Бренд ST
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • TROJNA DOBIVKA
  • Laptopi i drugo
  • televizori
  • pak trojna dobivka
  • tel
  • BT
  • SDA
  • Gaming Flaer Vol 2 2019