Бренд: Hitachi
Краток опис: HITACHI 49HB6W62, 49" (124cm) SMART LED TV, MODEL 2017, Black co
Достапност:
Шифра: 70160
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 797

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HITACHI 49HB6W62, 49" (124cm) SMART LED TV, MODEL 2017, Black color, FullHD, Resolution 1920x1080, 600 BPI (The Best Picture Rate), Open Internet Browser - Opera, Facebook, Youtube, Instagram, Skype, Netflix, Bluetooth, Wifi integrated, DLNA 1.5, DOLBY DIGITAL PLUS, STS TRU SURROUND, DVB T/T2/C/S2, HDMI x3, USB MPEG4 with PVR, Ethernet LAN RJ45 port, Composite video/audio in, Digital coaxial audio output, Headphone jack, VGA, Scart, CI+ slot, Slim bezel
Напреден Филтер
Бренд Hitachi
3D Не
SMART Да
Wifi Да
Боја Црна
Дијагонала 50'' (127cm)
Резолуција FullHD

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира