Бренд: SAPIR
Краток опис: SAPIR ZEPHYR Z-1227-B, Електрична мелница за зачини со ЛЕД светл
Достапност:
Шифра: 70147
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 839

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SAPIR ZEPHYR Z-1227-B, Електрична мелница за зачини со ЛЕД светло, 4хАА батерии (не се вклучени), капаче на дното
Напреден Филтер
Бренд SAPIR
Можеби ќе Ве интересира