Бренд: ST
Краток опис: ST VC-2000WT, Superior Technology, Правосмукалка, 2000W моќност
Достапност:
Шифра: 70081
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 498

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST VC-2000WT, Superior Technology, Правосмукалка, 2000W моќност на моторот, максимална моќност до 2200W, сина боја со црни тркалца, Трајна платнена кеса, 2 вклучени четки за чистење, пластични цевки во 3 дела, 5м должина на кабел, автоматско вовлекување на кабелот
Напреден Филтер
Бренд ST

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира