ST VC-2000WT, Superior Technology, Правосмукалка, 2000W моќност на моторот, максимална моќност до 2200W, сина боја со црни тркалца, Трајна платнена кеса, 2 вклучени четки за чистење, пластични цевки во 3 дела, 5м должина на кабел, автоматско вовлекување на кабелот

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

ST VC-2000WT

  • Бренд: ST
  • Краток опис: ST VC-2000WT, Superior Technology, Правосмукалка, 2000W моќност
  • Шифра: 70081
    Гаранција: 360 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 2,299 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 2,299 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 2,299 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

ST VC-2200WTT CYCLОNE FILTER E

ST VC-2200WTT CYCLОNE FILTER E

ST VC-2200WTT CYCLОNE FILTER EDITION, Superior Technology, Правосмукалка со Циклон филтер - ТВИСТЕР,..

Редовна Цена 2,899 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,899 Ден.

Philips FC8451/01

Philips FC8451/01

Philips FC8451/01, Правосмукалка, Боја Црвена, Моќност на моторот 1900 W, Вшмукувачка моќ 320 W, нив..

Редовна Цена 5,399 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

5,399 Ден.

SIEMENS MQ96500

SIEMENS MQ96500

SIEMENS MQ96500, рачен миксер, Боја Црна, Моќност на моторот: 500 W, Турбо копче, Број на брзини: 5,..

Редовна Цена 3,299 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,999 Ден.

Rowenta RO524321

Rowenta RO524321

Rowenta RO524321, Правосмукалка, Боја Црвена, Моќност 1900W, Регулација на моторот, Бучност 84db, Ха..

Редовна Цена 6,199 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

6,199 Ден.

ХЕПА ФИЛТЕР за Gorenje VCK 230

ХЕПА ФИЛТЕР за Gorenje VCK 230

ХЕПА ФИЛТЕР за Gorenje VCK 2303 GCY IV, VCK 2102 BCY IV, VCK 1901 OCY IV..

Редовна Цена 349 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

349 Ден.

Electrolux GR 28S

Electrolux GR 28S

Electrolux GR 28S, Синтетички вреќички за правосмукалки - 4 парчиња, за модели AEG,ELECTROLUX - Vamp..

399 Ден.

PANASONIC EH-NA65-К825

PANASONIC EH-NA65-К825

PANASONIC EH-NA65-К825, Фен за коса, Nanoe, Црна боја, јачина 1875W, Јонизатор, 2 брзини, 3 температ..

Редовна Цена 5,899 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

4,129 Ден.

AQUAPHOR Резервен филтер EFG 6

AQUAPHOR Резервен филтер EFG 6

AQUAPHOR Резервен филтер EFG 63/250-5 mkm, Предфилтер за употреба со SOLO, Morion, Диспанзери за вод..

Редовна Цена 239 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

239 Ден.

Gorenje S 400 W

Gorenje S 400 W

Gorenje S 400 W, Бела боја, Моќност на моторот: 400 W, Стаклен сад (можност за користење во микробра..

Редовна Цена 1,850 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,750 Ден.

Tefal GV9070E0

Tefal GV9070E0

Tefal GV9070E0, Пегла на пареа, Боја зелено бела, 2400W,(парогенератор), регулирачка пареа 120г/мин,..

Редовна Цена 18,399 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

18,399 Ден.

Philips HP6549/01

Philips HP6549/01

Philips HP6549/01, Боја Бела, Депилатор, Мал депилатор, Пинцета, 2 брзини, број на дискови 21, мал д..

Редовна Цена 3,799 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

3,799 Ден.

Tefal Invissia Stock pot + lid

Tefal Invissia Stock pot + lid

Tefal Invissia Stock pot + lid B3096942, Тефлон длабока тава 30цм, со стаклен капак, Thermo-SpotTM и..

Редовна Цена 2,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,999 Ден.

ST HEPA филтер Superior techno

ST HEPA филтер Superior techno

ST HEPA филтер Superior technology, за модел VCC-2600BTSB, VCC-2600BTS..

Редовна Цена 299 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

299 Ден.

Rowenta SF4522D0

Rowenta SF4522D0

Rowenta SF4522D0, Преса за коса, Боја Црна-сребрена, Максимална температура 230С, Температурни нивоа..

Редовна Цена 2,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,999 Ден.

Тагови: Мали Апарати, Апарати за домаќинство, Правосмукалки