Бренд: ST
Краток опис: ST ESH60WHK Superior Technology, Електричен шпорет со капак 60x
Достапност:
Шифра: 70069
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 1503

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST ESH60WHK Superior Technology, Електричен шпорет со капак 60x60цм, бела боја, Врата со ГОЛЕМО Двојно стакло кое се вади од внатрешниот дел за лесно чистење EASY Cleaning technology, 4 електрични рингли, светло во рерната, термостат, 1 тава + 1 решетка, А енергетска класа
Напреден Филтер
Бренд ST
Можеби ќе Ве интересира