Бренд: HANSA
Краток опис: HANSA BHCI63706, Вградна стаклокерамичка плотна 60цм црна, Инокс
Достапност:
Шифра: 70065
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 311

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HANSA BHCI63706, Вградна стаклокерамичка плотна 60цм црна, Инокс рамка, сензорска, со 6 грејни зони (една дупла зона, една овална зона), ЛЦД Дисплеј за секоја зона, тајмер, заштита од прегревање, заклучување од деца, Димензии 57.6x51.8x5 цм
Напреден Филтер
Бренд HANSA
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019