Дознајте први за сите новости!

HANSA BHCI63706
HANSA BHCI63706

HANSA BHCI63706


 
Прикажи ja достапностa на овој производ
Производот е достапен на следните локации
Редовна Цена: 12,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 542 Ден.
Клуб Акција: 12,499 Ден.
48 Рати Без Камата 271 Ден.
Бренд: HANSA
Гаранција (Дена): 730
Шифра: 70065
Лагер:
* Подгрупа:
  
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
HANSA BHCI63706, Вградна стаклокерамичка плотна 60цм црна, Инокс рамка, сензорска, со 6 грејни зони (една дупла зона, една овална зона), ЛЦД Дисплеј за секоја зона, тајмер, заштита од прегревање, заклучување од деца, Димензии 57.6x51.8x5 цм
Платежни картички