Бренд: Philips
Краток опис: Philips GC3582/20, Пегла на пареа, Боја Сина, 2400W, регулирачка
Достапност:
Шифра: 70033
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 380

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Philips GC3582/20, Пегла на пареа, Боја Сина, 2400W, регулирачка пареа 40г/мин, ударна пареа 170г/мин, Anti-Calc, Anti-Drip, Spray, Ceramic EasyFlow нелеплива плоча, функција за самочистење, вертикална пареа, Еко функција, удобна рачка, ECO setting: 20% energy reduction, 400мл резервоар за вода, должина на кабел 2м
Напреден Филтер
Бренд Philips
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • TROJNA DOBIVKA
  • Laptopi i drugo
  • televizori
  • pak trojna dobivka
  • tel
  • BT
  • SDA
  • Gaming Flaer Vol 2 2019