Бренд: Gorenje
Краток опис: ХЕПА ФИЛТЕР за Gorenje VCK1601RCYIII&VCKBCY
Достапност:
Шифра: 70032
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 438

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ХЕПА ФИЛТЕР за Gorenje VCK1601RCYIII&VCKBCY
Напреден Филтер
Бренд Gorenje
Можеби ќе Ве интересира