Дознајте први за сите новости!

ST DHM-125E Superior technology
ST DHM-125E Superior technology

ST DHM-125E Superior technology


 
Прикажи ja достапностa на овој производ
Производот е достапен на следните локации
Редовна Цена: 1,999 Ден.
Клуб Акција: 1,799 Ден.
Бренд: ST
Гаранција (Дена): 365
Шифра: 70026
Лагер:
* Подгрупа:
  
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
ST DHM-125E Superior technology, Мини Одвлажнувач за воздух, бела боја, капацитет на одвлажнување 220мл на ден, Резервоар 500мл, Моќност 22W, Peltier метод на работа, работна температура од 15 до 35 степени, Ултра тивок 36дб
Напреден Филтер
Бренд ST
Платежни картички