Дознајте први за сите новости!

ST BOL-3410XF
ST BOL-3410XF

ST BOL-3410XF


 
Прикажи ja достапностa на овој производ
Производот е достапен на следните локации
Редовна Цена: 9,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 417 Ден.
Клуб Акција: 7,999 Ден.
48 Рати Без Камата 209 Ден.
Бренд: ST
Гаранција (Дена): 1825
Шифра: 69998
Лагер:
* Подгрупа:
  
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
ST BOL-3410XF, Superior technology, Вградна фурна со Турбо ВЕНТИЛАТОР, Инокс, сребрена рачка, сребрени механички копчиња, Механички Тајмер, 66л капацитет на фурна, горен и долен греач, Грил, светло во фурната, Врата со двојно стакло - лесночистечка со внатрешно стакло кое се вади, Лесно чистечки специјален емајл на ѕидовите во фурната, А енергетска класа, 1 длабока тепсија, 1 решетка, Димензии 60x60x57,5 цм
Платежни картички