Дознајте први за сите новости!

WHIRLPOOL WIO 3T332 P
WHIRLPOOL WIO 3T332 P

WHIRLPOOL WIO 3T332 P


 
Прикажи ja достапностa на овој производ
Производот е достапен на следните локации
Редовна Цена: 25,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 1084 Ден.
Клуб Акција: 21,999 Ден.
48 Рати Без Камата 542 Ден.
Бренд: WHIRLPOOL
Гаранција (Дена): 1825
Шифра: 69989
Лагер:
* Подгрупа:
  
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
WHIRLPOOL WIO 3T332 P, Вградна машина за миење садови, 6th Sense технологија, 60цм, 14 комплети, 10 програми, 6 температури, Половично полнење, 10 години гаранција против корозија, тајмер, прилагодлива висина на горната корпа, Power clean систем за чистење лонци, тепсии и тави со силен млаз, самочистечки филтер, Бучност 42дб, 82x59.7x55.5 цм, А+++ енергетска класа
Напреден Филтер
Бренд Whirpool
Платежни картички