Дознајте први за сите новости!

ST WM-7100SL Superior Technology
ST WM-7100SL Superior Technology

ST WM-7100SL Superior Technology


 
Прикажи ja достапностa на овој производ
Производот е достапен на следните локации
Редовна Цена: 13,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 584 Ден.
Клуб Акција: 11,999 Ден.
48 Рати Без Камата 292 Ден.
Бренд: ST
Гаранција (Дена): 1825
Шифра: 69977
Лагер:
* Подгрупа:
  
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
ST WM-7100SL Superior Technology, Машина за перење алишта, Бела боја, ЛЦД Дисплеј, 7кг, 1000 вртежи, XL голем барабан, Тајмер, Заштита од деца, Енергетска класа А+, 14 програми, Интелигентни контроли, Димензии: 595x495x855 мм
Напреден Филтер
Бренд ST
Платежни картички