Дознајте први за сите новости!

Philips BHD029/00
Philips BHD029/00

Philips BHD029/00


 
Прикажи ja достапностa на овој производ
Производот е достапен на следните локации
Редовна Цена: 1,549 Ден.
Бренд: Philips
Гаранција (Дена): 730
Шифра: 69967
Лагер:
* Подгрупа:
  
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
Philips BHD029/00, Фен за коса, Боја Црна, DryCare Essential,1600W, DC мотор, Јонизатор, ThermoProtect, насочувач на воздух, 2 брзини, 3 нивоа на топлина, кука за закачување, 1,8м кабел
Напреден Филтер
Бренд Philips
Платежни картички