Бренд: Philips
Краток опис: Philips HD9336/21, Термо бокал, Боја бела, Моќност 2200W, Запрем
Достапност:
Шифра: 69965
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 407

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Philips HD9336/21, Термо бокал, Боја бела, Моќност 2200W, Запремнина 1,5 Л, Автоматско исклучување, заштита од претекување, индикатор на ниво на водата една чаша, anti-calc филтер, широко отворање на капакот
Напреден Филтер
Бренд Philips
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019