Бренд: Philips
Краток опис: Philips GC4881/20, Пегла на пареа, Боја Сино црна, 2800W, регули
Достапност:
Шифра: 69963
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 771

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Philips GC4881/20, Пегла на пареа, Боја Сино црна, 2800W, регулирачка пареа 50г/мин, ударна пареа 210г/мин, Anti-Calc, Anti-Drip, Spray, T-ionicGlide нелеплива плоча, Автоматско исклучување ако не се употребува, функција за самочистење, вертикална пареа, Еко функција, удобна рачка, ECO setting: 20% energy reduction, 350мл резервоар за вода, должина на кабел 2,5м
Напреден Филтер
Бренд Philips

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира