Дознајте први за сите новости!

SHARP ES-FA7103W3
SHARP ES-FA7103W3

SHARP ES-FA7103W3


 
Прикажи ja достапностa на овој производ
Производот е достапен на следните локации
Редовна Цена: 14,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 625 Ден.
Клуб Акција: 13,499 Ден.
48 Рати Без Камата 313 Ден.
Бренд: SHARP
Гаранција (Дена): 1825
Шифра: 69939
Лагер:
* Подгрупа:
  
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
SHARP ES-FA7103W3, Машина за перење алишта, бела боја, ЛЦД Дисплеј, 7кг, 1000 вртежи, Тајмер, Копче за одбирање температура, 18 програми, Анти алергиска програма, Бучавост 58дб, А+++ Енергетска класа, Заштита од протекување, Димензии 84,5x59,7x52,7 цм
Напреден Филтер
Бренд Sharp
Платежни картички