Дознајте први за сите новости!

PHILIPS 43PFS5301 43`` (109cm) SMART FullHD LED TV
PHILIPS 43PFS5301 43`` (109cm) SMART FullHD LED TV

PHILIPS 43PFS5301 43`` (109cm) SMART FullHD LED TV


 
Прикажи ja достапностa на овој производ
Производот е достапен на следните локации
Редовна Цена: 23,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 1000 Ден.
Клуб Акција: 20,999 Ден.
48 Рати Без Камата 500 Ден.
Бренд: Philips
Гаранција (Дена): 730
Шифра: 69906
Лагер:
* Подгрупа:
  
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
PHILIPS 43PFS5301 43`` (109cm) SMART FullHD LED TV, Resolution 1.920 x 1.080, Full HD, 1080p, 500HZ PMR, Open Browser SMART, Micro Dimming, Pixel Plus HD, Dual Core processor, WiFi integrated, tuner DVB-T/C and analogue tuner, Speakers Total 16W RMS, Incredible Surround, Clear Sound, DTS, Connections: 3 x HDMI, 3 x USB, 1 x Scart, 1 x Component In (Y/Pb/Pr), 1 x Composite In AV (Common Use for Component Y), 1 x Ethernet, 1 x Digital Audio Out (Optical), 1 x RF In (Terrestrial / Cable input), 1 x 3.5mm Headphone jack, 1 x CI+ Card Slot, Vesa Support, Frame Stand, P/N: 43PFS5301/12
Напреден Филтер
Бренд Philips
3D Не
SMART Да
Wifi Да
Боја Црна
Дијагонала 43'' (109cm)
Резолуција FullHD
Платежни картички