Бренд: ST
Краток опис: ST-32KL4500 32" (82cm), Superior Technology, Android SMART LED T
Достапност:
Шифра: 69898
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 1482

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST-32KL4500 32" (82cm), Superior Technology, Android SMART LED TV, integrated WiFi, HD Ready, Resolution 1366x768, Dynamic Contrast 3.000.000 : 1, Brightness: 400 cd/m2, Processor Amlogic S805 QUAD Core Cortex A5 1.5GHz, GPU 4xMail450, S506.PB801, 1GB RAM, 8GB ROM, Operating system Android, system upgradable by u-disk or online, Wifi built in 802.11 b/g/n, Ethernet port RJ-45, DVB-T/DVB-C, USB ports x 2 with PVR (Power Video Recording), Timeshift, Coaxial out, Earphone out, CVBS Input x2, RF x1, VGA input (D-SUB) x1, HDMI x3, Component Input x2, Scart Input x1, CI+ Slot x1, Audio Support MP3,WMA,M4A,AAC, Video Support MKV,AVI,MP4,VOB, Photo Support JPEG, BMP,PNG, Four legs Stand, ST 30-4R Box
Напреден Филтер
Бренд ST
3D Не
SMART Да
Wifi Да
Боја Црна
Дијагонала 32'' (82cm)
Резолуција HD

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира