Бренд: Gorenje
Краток опис: Gorenje D 16 M, Одвлажнувач на воздух, Бела боја, Вкупна приклуч
Достапност:
Шифра: 69843
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 99
Редовна Цена: 14,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

12,799 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 14,499 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Gorenje D 16 M, Одвлажнувач на воздух, Бела боја, Вкупна приклучна моќ: 350 W, Одвлажнува 16 литри на ден, Минимална температура на работење: 5 °C, Максимална употребна површина: 44 m2
Напреден Филтер
Бренд Gorenje

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира