Бренд: Hitachi
Краток опис: HITACHI 49HK6W64 49" (124cm), 4K ULTRA HD SMART LED TV, Resolut
Достапност:
Шифра: 69833
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 320
Редовна Цена: 29,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

21,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 29,999 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HITACHI 49HK6W64 49" (124cm), 4K ULTRA HD SMART LED TV, Resolution 3840x2160, Open Internet Browser - Opera, Facebook, Youtube, Instagram, Skype, Netflix, Bluetooth, Wifi integrated, DLNA, Triple tuner DVB-T-C/S2, Internal subwoofer, DOLBY DIGITAL PLUS, STS TRU SURROUND, HDMI x2, USB MPEG4 with PVR, Ethernet LAN RJ45 port, Digital coaxial audio output, Headphone jack, VGA, Scart, CI+ slot, Slim bezel
Напреден Филтер
Бренд Hitachi
3D Не
SMART Да
Wifi Да
Боја Црна
Дијагонала 48'' (122cm)
Резолуција UHD

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира