HITACHI 49HK6W64 49" (124cm), 4K ULTRA HD SMART LED TV, Resolution 3840x2160, Open Internet Browser - Opera, Facebook, Youtube, Instagram, Skype, Netflix, Bluetooth, Wifi integrated, DLNA, Triple tuner DVB-T-C/S2, Internal subwoofer, DOLBY DIGITAL PLUS, STS TRU SURROUND, HDMI x2, USB MPEG4 with PVR, Ethernet LAN RJ45 port, Digital coaxial audio output, Headphone jack, VGA, Scart, CI+ slot, Slim bezel

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

HITACHI 49HK6W64 49" (124cm)

  • Бренд: Hitachi
  • Краток опис: HITACHI 49HK6W64 49" (124cm), 4K ULTRA HD SMART LED TV, Resolut
  • Шифра: 69833
    Гаранција: 720 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 29,999 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 26,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 29,999 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

TELEFUNKEN 55FB5100

TELEFUNKEN 55FB5100

TELEFUNKEN 55FB5100, 55" (140cm) FULLHD SMART LED TV, Resolution 1920x1080, 600 Hz CMP, Contrast 4.0..

Редовна Цена 29,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

22,999 Ден.

Pioneer X-EM12

Pioneer X-EM12

Pioneer X-EM12, Micro Hi-Fi System, Black color, CD MP3 WMA, USB, FM Tuner, 2x15W RMS, LCD Display w..

Редовна Цена 10,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

6,699 Ден.

ST-40KL5500

ST-40KL5500

ST-40KL5500, 40" (102cm) Android SMART Full HD LED TV, Superior Technology, integrated WiFi, Resolut..

Редовна Цена 14,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

12,999 Ден.

Remote Control for ST-32IJ4500

Remote Control for ST-32IJ4500

Remote Control for ST-32IJ4500..

399 Ден.

SAMSUNG 48J5002 48

SAMSUNG 48J5002 48" (122cm)

SAMSUNG 48J5002 48" (122cm), FullHD LED TV, Resolution 1.920 x 1.080, Full HD, 1080p, PQI 200, 200HZ..

Редовна Цена 28,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

19,999 Ден.

HITACHI 32HB6T41 SMART LED TV

HITACHI 32HB6T41 SMART LED TV

HITACHI 32HB6T41 SMART LED TV, HD Ready, Resolution 1366x768, 400 BPI (The Best Picture Rate), Sound..

Редовна Цена 14,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

11,999 Ден.

SONY KD65XF7596BAEP

SONY KD65XF7596BAEP

SONY KD65XF7596BAEP, 65" (165cm) Android 4K HDR UltraHD LED TV, Resolution 3840x2160, Motionflow XR ..

Редовна Цена 89,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

79,999 Ден.

HITACHI 40HK6W64

HITACHI 40HK6W64

HITACHI 40HK6W64, 40" (102cm) 4K ULTRA HD SMART LED TV, Resolution 3840x2160, Open Internet Browser..

Редовна Цена 25,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

21,999 Ден.

LG 55LH604V

LG 55LH604V

LG 55LH604V, 55"(139cm) Full HD SMART LED TV, Resolution 1920х1080, 900Hz PMI, Triple XD Engine, DVB..

Редовна Цена 39,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

31,999 Ден.

SONY GTKXB7B.CEL

SONY GTKXB7B.CEL

SONY GTKXB7B.CEL, Wireless speaker, Black, Bluetooth and NFC, Ideal for party, built-in multi-colour..

18,999 Ден.

Philips SDV6224/12

Philips SDV6224/12

Philips SDV6224/12, Digital TV antenna, Indoor, Unique flat design, Wall-mountable, Superior noise f..

Редовна Цена 1,599 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,599 Ден.

PHILIPS 43PFS4112

PHILIPS 43PFS4112

PHILIPS 43PFS4112, 43" (109cm) FullHD Ultra Slim LED TV, Resolution 1.920 x 1.080, Full HD, 1080p, 2..

Редовна Цена 19,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

15,999 Ден.

SAMSUNG UE49NU7172UXXH

SAMSUNG UE49NU7172UXXH

SAMSUNG UE49NU7172UXXH, 49" (125cm) UltraHD Smart TV, Resolution: 3.840 x 2.160, Pur Colour, Auto De..

29,999 Ден.

Тагови: ТВ/Аудио/Видео, Телевизори, LED Телевизори