Дознајте први за сите новости!

Xiaomi Redmi 3S
Xiaomi Redmi 3S

Xiaomi Redmi 3S


 
Прикажи ja достапностa на овој производ
Производот е достапен на следните локации
Редовна Цена: 8,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 375 Ден.
Клуб Акција: 7,599 Ден.
48 Рати Без Камата 188 Ден.
Бренд: XIAOMI
Гаранција (Дена): 730
Шифра: 69792
Лагер:
* Подгрупа:
  
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
Xiaomi Redmi 3S, Gold color, Dual SIM, 5.0 inches (~71.1% screen-to-body ratio), Resolution: 720 x 1280 pixels (~294 ppi pixel density), Multitouch, IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors, Chipset: Qualcomm MSM8937 Snapdragon 430, CPU: Octa-core 1.4 GHz Cortex-A53, GPU: Adreno 505, Internal Memory: 16GB, microSD, up to 256 GB, RAM: 2GB, Primary Camera: 13 MP, f/2.0, phase detection autofocus, LED flash, Video: 1080p@30fps, Secondary Camera: 5 MP, f/2.2, 1080p, WLAN: Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct, hotspot, Bluetooth: v4.1, A2DP, GPS, Infrared port, Radio, Sensors: Accelerometer, gyro, proximity, compass, OS: Android OS, v6.0.1 (Marshmallow), Battery: Non-removable Li-Ion 4100 mAh battery, Dimensions: 139.3 x 69.6 x 8.5 mm, Weight: 144 gr
Платежни картички