Дознајте први за сите новости!

BOSCH PHS1151
BOSCH PHS1151

BOSCH PHS1151


 
Прикажи ja достапностa на овој производ
Производот е достапен на следните локации
Редовна Цена: 1,299 Ден.
Бренд: BOSCH
Гаранција (Дена): 730
Шифра: 69761
Лагер:
* Подгрупа:
  
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
BOSCH PHS1151, Пегла за коса, Style to Go серија, Црна боја, 17W, керамички плочки,температура до 200 степени, кабел 1.8м
Напреден Филтер
Бренд BOSCH
Платежни картички