Atlantic F17 design, 3.000W + Метални држачи со тркалца, Панелна греалка Конвектор со механички термостат, Копче за селекција на температура, Димензии (Ш x В): 1050 x 451 мм

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

Atlantic F17 design

  • Бренд: Atlantic
  • Краток опис: Atlantic F17 design, 3.000W + Метални држачи со тркалца, Панелна
  • Шифра: 69747
    Гаранција: 720 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 5,999 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 4,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 5,999 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

TESY CN 02 150 EAS

TESY CN 02 150 EAS

TESY CN 02 150 EAS, Панелен конвектор, 1.5KW, Ултра тивок и брзо загревачки, електронски регулационе..

Редовна Цена 4,899 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

4,299 Ден.

ST BRG-500K

ST BRG-500K

ST BRG-500K, Superior Technology, Електричен регистар за бања, Бела боја, Моќност 500W, Термостат со..

Редовна Цена 4,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

3,999 Ден.

De Longhi AC75

De Longhi AC75

De Longhi AC75, Прочистувач на воздух Air purifier, Елиминира комплетно ПМ2 и ПМ10 честички, Систем ..

Редовна Цена 6,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

6,999 Ден.

PANASONIC CS-KE35TKE/CU-KE35TK

PANASONIC CS-KE35TKE/CU-KE35TK

PANASONIC CS-KE35TKE/CU-KE35TKE, Модел 2017, ИНВЕРТЕР Климатизер MADE IN MALAYSIA - 100% PANASONIC, ..

Редовна Цена 36,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

32,999 Ден.

ST HL-116H

ST HL-116H

ST HL-116H, Superior Technology, Хоризонтална греалка, 2000W, 2 нивоа на греење 1000/2000W, заштита ..

Редовна Цена 799 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

699 Ден.

Schneider JHE-25 MD

Schneider JHE-25 MD

Schneider JHE-25 MD, Панел Конвектор, Боја Бела, 2.5КW, загревање до 25м/2, термостат, регулација на..

Редовна Цена 6,099 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

4,999 Ден.

WHIRLPOOL SPIW 418LL

WHIRLPOOL SPIW 418LL

WHIRLPOOL SPIW 418LL, Инвертер клима уред со 6th sense технологија, 18.000BTU, Моќност 5KW на ладење..

Редовна Цена 39,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

34,999 Ден.

Philips AC3829/10

Philips AC3829/10

Philips AC3829/10, Комбиниран прочистувач и навлажнувач на воздух, Идеален за простории до 80 м2, Vi..

Редовна Цена 39,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

39,999 Ден.

SHARP KC930EUW

SHARP KC930EUW

SHARP KC930EUW, Интелигентен Прочистувач за воздух фокусиран на мерење миризби + ОВЛАЖНУВАЧ со Plasm..

Редовна Цена 15,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

13,999 Ден.

ST VCAC-900Y

ST VCAC-900Y

ST VCAC-900Y, Superior Technology, Правосмукалка за собирање пепел, Црно портокалова боја, 900W, Огн..

Редовна Цена 1,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,999 Ден.

Philips AC2887/10

Philips AC2887/10

Philips AC2887/10, Прочистувач на воздух, Aerasense PM2.5 сензор, Идеален за простории до 79 м2, Vit..

Редовна Цена 22,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

22,999 Ден.

Прав ќунец

Прав ќунец

Прав ќунец, боја Кафеава емајлирана, должина 1м, Дијаметар: f120mm..

Редовна Цена 289 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

269 Ден.

Atlantic F117 design 2.500W +

Atlantic F117 design 2.500W +

Atlantic F117 design 2.500W + Метални држачи со тркалца, Панелна греалка Конвектор со електронски те..

4,999 Ден.

PANASONIC CS-KE25TKE/CU-KE25TK

PANASONIC CS-KE25TKE/CU-KE25TK

PANASONIC CS-KE25TKE/CU-KE25TKE, Модел 2017, ИНВЕРТЕР Климатизер MADE IN MALAYSIA - 100% PANASONIC, ..

Редовна Цена 33,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

29,999 Ден.

Тагови: Ладење и Греење, Електрични греалки, Панелен конвектор