Skladova Tehnika NORMA FTB, камин на цврсто гориво со челична плотна со вградена фурна, со ПАРНО, Боја Сива/Црна, Камин кој може да користи дрво како гориво, Тежина: 105Kg, Надворешни димензии: 484x500x950 mm, Номинална моќ на греење:10 KW, Макс. моќ на греење: 16KW, Топлински излез на вода 10 KW Топлински излез во простор 6 KW, Излез на димни гасови: 120 mm, Капацитет на загревање m3: 150-210, Капацитет на загревање m2: 60-84, котел 16л, Енергетска ефикасност: 74 (%)

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

Skladova Tehnika NORMA FTB

  • Бренд: Skladova Tehnika
  • Краток опис: Skladova Tehnika NORMA FTB, камин на цврсто гориво со челична пл
  • Шифра: 69726
    Гаранција: 720 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 21,999 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 20,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 21,999 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

Plamen 850 Glas

Plamen 850 Glas

Plamen 850 Glas, трајножаречки шпорет на цврсто гориво, Десен, Боја Кремова, Моќност од 8KW максимал..

Редовна Цена 26,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

22,399 Ден.

TESY HL-261 V PTC

TESY HL-261 V PTC

TESY HL-261 V PTC, Калорифер, 1.8KW, 3 керамички PTC греачи распоредени на 3 страни, Ултра моќна гре..

Редовна Цена 1,799 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,499 Ден.

Skladova Tehnika NORMA FT

Skladova Tehnika NORMA FT

Skladova Tehnika NORMA FT, камин на цврсто гориво со челична плотна со вградена фурна, Боја Сива/Црн..

Редовна Цена 15,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

12,999 Ден.

Philips HU4803/01

Philips HU4803/01

Philips HU4803/01, Навлажнувач на воздух, NanoCloud технологија, Навлажнува 220ml/h, до 25м2, Сензор..

Редовна Цена 9,299 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

7,899 Ден.

NITEC М05

NITEC М05

NITEC М05, Мирис за клима уреди, Blue river..

Редовна Цена 79 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

69 Ден.

Plamen Calorex 60

Plamen Calorex 60

Plamen Calorex 60, шпорет на цврсто гориво, Боја Кафеава, Моќност од 6KW максимална 8KW, Термостат,..

Редовна Цена 22,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

20,999 Ден.

Beurer GERMANY Резервни филтри

Beurer GERMANY Резервни филтри

Beurer GERMANY Резервни филтри за Одвлажнувач на воздух Dehumidifier LE70..

Редовна Цена 399 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

349 Ден.

KOPER FORTE

KOPER FORTE

KOPER FORTE, печка на цврсто гориво со челична плотна, Боја Сива/Црна, Камин кој може да користи дрв..

14,990 Ден.

KOPER HARMONY

KOPER HARMONY

KOPER HARMONY, Камин кој може да користи дрво, лигнит или брикет како гориво со вградена фурна, Тежи..

16,090 Ден.

Подметач за камин HP50

Подметач за камин HP50

Подметач за камин HP50, фарбан, 500 x 650 x 1,2 mm..

Редовна Цена 499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

399 Ден.

Крив - ребраст ќунец

Крив - ребраст ќунец

Крив - ребраст ќунец, боја Црна, Дијаметар: f120mm..

Редовна Цена 179 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

149 Ден.

Smederevac MBS 9 MRS

Smederevac MBS 9 MRS

Smederevac MBS 9 MRS, шпорет на цврсто гориво Термостат, Десен, Никлован, Боја Бела, Моќност од 11KW..

Редовна Цена 13,990 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

12,499 Ден.

De Longhi HTF3020

De Longhi HTF3020

De Longhi HTF3020, Хоризонтална Греалка, 2000W, Собен термостат за постигање и одржување на саканата..

Редовна Цена 2,399 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,199 Ден.

Alfa Дормо

Alfa Дормо

Alfa Дормо, Боја Црна-Антрацит, Моќност од 11KW, загревње на волумен до 183м3, загревање на површина..

Редовна Цена 31,100 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

30,200 Ден.

Тагови: Ладење и Греење, Цврсто гориво Дрво, Камини и печки на дрво