Бренд: Skladova Tehnika
Краток опис: Skladova Tehnika NORMA FTB, камин на цврсто гориво со челична пл
Достапност:
Шифра: 69726
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 202

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Skladova Tehnika NORMA FTB, камин на цврсто гориво со челична плотна со вградена фурна, со ПАРНО, Боја Сива/Црна, Камин кој може да користи дрво како гориво, Тежина: 105Kg, Надворешни димензии: 484x500x950 mm, Номинална моќ на греење:10 KW, Макс. моќ на греење: 16KW, Топлински излез на вода 10 KW Топлински излез во простор 6 KW, Излез на димни гасови: 120 mm, Капацитет на загревање m3: 150-210, Капацитет на загревање m2: 60-84, котел 16л, Енергетска ефикасност: 74 (%)
Напреден Филтер
Бренд Skladova Tehnika

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира