Дознајте први за сите новости!

Lenovo Ideapad 110 - Intel Dual-Core N3060 Processor (1.6-2.48GHz
Lenovo Ideapad 110 - Intel Dual-Core N3060 Processor (1.6-2.48GHz

Lenovo Ideapad 110 - Intel Dual-Core N3060 Processor (1.6-2.48GHz


 
Прикажи ja достапностa на овој производ
Производот е достапен на следните локации
Редовна Цена: 13,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 584 Ден.
Клуб Акција: 11,999 Ден.
48 Рати Без Камата 292 Ден.
Бренд: Lenovo
Гаранција (Дена): 730
Шифра: 69720
Лагер:
* Подгрупа:
  
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
Lenovo Ideapad 110 - Intel Dual-Core N3060 Processor (1.6-2.48GHz, 2M Cache, 6W, 14nm), Intel HD graphics, 4GB DDR3, 500GB HDD, Webcam 0.3M single microphone, 1 x 1.5W speaker, WiFi 802.11 b/g/n, Bluetooth 4.0, 3 x USB, HDMI, 2-in-1 card reader, Audio combo jack, RJ-45, 3 Cell Battery , 15.6`` HD 1366 x 768, 200 nits, DOS, P/N: 80T70090RI
Напреден Филтер
Бренд Lenovo
Екран 15.6'' инчен
Процесор Intel Dual Core
Меморија 4GB RAM
Диск 500GB HDD
Графичка карта Интегрирана
Платежни картички