Бренд: Fabbygo
Краток опис: Fabbygo Бојлер, 80л, 2KW греач, Емајлиран казан, Термометар,
Достапност:
Шифра: 69708
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Fabbygo Бојлер, 80л, 2KW греач, Емајлиран казан, Термометар,
Напреден Филтер
Бренд Fabbygo
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Gaming
  • TV
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • grejni tela