Fabbygo СЕТ Ќунци за камини на пелети, 80цм, 2x прави ќунц 1м, 2џ прави ќунци 0.5м, 2x право 0.25м. 2x кривини 90 степени, Т штек x1, поклопец за оџак 1x

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

Fabbygo СЕТ Ќунци за камини на

  • Бренд: Fabbygo
  • Краток опис: Fabbygo СЕТ Ќунци за камини на пелети, 80цм, 2x прави ќунц 1м, 2
  • Шифра: 69707
    Лагер:
  • Редовна Цена: 3,499 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 3,499 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 3,499 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

Alfa Rеgular-46 Термо 2

Alfa Rеgular-46 Термо 2

Alfa Rеgular-46 Термо 2, шпорет на цврсто гориво, Лев, Боја Бела, Моќност од 5KW, загревње на површи..

Редовна Цена 15,200 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

14,100 Ден.

Victoria DELUXE F

Victoria DELUXE F

Victoria DELUXE F, камин на цврсто гориво со челична плотна со вградена фурна, Боја Сива/Црна, Камин..

Редовна Цена 15,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

13,999 Ден.

TESY CN 02 251 MAS

TESY CN 02 251 MAS

TESY CN 02 251 MAS, Панелен конвектор, 2.5KW, Ултра тивок и брзо загревачки, регулационен термостат,..

Редовна Цена 3,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

3,999 Ден.

Philips HU4801/01

Philips HU4801/01

Philips HU4801/01, Навлажнувач на воздух, NanoCloud технологија, Навлажнува 200ml/h, до 25м2, Сензор..

Редовна Цена 6,599 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

5,599 Ден.

Plamen Barun Insert

Plamen Barun Insert

Plamen Barun Insert, Вграден камин на цврсто гориво, Боја Сивo Црна, Моќност од 8KW максимална 11KW,..

Редовна Цена 35,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

31,999 Ден.

Прав ќунец за пелети

Прав ќунец за пелети

Прав ќунец за пелети, 0.5м, Дијаметар: f80mm..

Редовна Цена 239 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

219 Ден.

Teba TP-24

Teba TP-24

Teba TP-24, Камин на пелети за централно греење, Црно бела боја, 25KW моќност, Целосно електронски с..

Редовна Цена 74,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

67,999 Ден.

ST GAC-24SOO

ST GAC-24SOO

ST GAC-24SOO, Superior Technology, 24000 BTU ON/OFF Климатизер, Ладење 6.15KW и Греење 6.70KW, Скрие..

Редовна Цена 30,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

28,999 Ден.

ST SF-40N

ST SF-40N

ST SF-40N, Superior Technology, Вентилатор бело/сива боја со високо подножје, Дијаметар 40цм, 1.3м в..

Редовна Цена 899 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

799 Ден.

Alfa Term AT 20

Alfa Term AT 20

Alfa Term AT 20, трајножаречки шпорет на цврсто гориво, Десен, Боја Бела, Приклучок на парно, Моќнос..

Редовна Цена 52,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

48,150 Ден.

Штедлив Ќунец - Радијатор со ш

Штедлив Ќунец - Радијатор со ш

Штедлив Ќунец - Радијатор со шест ќунчиња, боја Црна, должина 1м, Дијаметар: f120mm..

Редовна Цена 1,199 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,099 Ден.

Штедлив Ќунец - Радијатор со ш

Штедлив Ќунец - Радијатор со ш

Штедлив Ќунец - Радијатор со шест ќунчиња, боја Кафеава емајлирана, должина 0,5м, Дијаметар: f120mm..

Редовна Цена 1,249 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,149 Ден.

Alfa Term AT 20

Alfa Term AT 20

Alfa Term AT 20, трајножаречки шпорет на цврсто гориво, Лев, Боја Бела, Приклучок на парно, Моќност ..

Редовна Цена 52,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

48,150 Ден.

Victoria Прав ќунец Црн

Victoria Прав ќунец Црн

Victoria Прав ќунец Црн, 0.25м, 150..

Редовна Цена 349 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

299 Ден.

Тагови: Ладење и Греење, Цврсто гориво Пелети, Дополнителна опрема за греење на пелети